Kłucie w podbrzuszu po podniesieniu ciężkiego przedmiotu w 20 tygodniu ciąży

Witam,jestem w 20tc.Wczoraj bezmyślnie podniosłam donicę,która swoje ważyła.Podczas podnoszenie poczułam kucie z boku podbrzusza,które utrzymało się kilka minut.Dziś czuje się "raczej" dobrze, ale wyobraźnia zaczęła działać i każdy ból/kłucie kojarzę z wczorajszym zdarzeniem.Czy w wyniku podniesienia ciężaru coś się mogło stać?Jeżeli odkleiłoby się łożysko,to byłyby jakieś objawy,krwawienie,czy też mogłoby to przebiegać bezobjawowo?Co powinno mnie zaniepokoić?Wizytę u lekarza mam za 2 tygodnie.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wszelkie krwawienie lub ból będzie w tym momencie niepokojący. Niestety nie mogę wykluczyć w tym momencie żadnej patologii.