Kłucie w podbrzuszu w 28. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 28 tc i już drugi dzień odczuwam klucie w podbrzuszu podczas leczenia i chodzenia(nie miły dyskomfort czuje). Ruch dziecka czuć.czy muszę się martwić czy poprostu tak może być.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Przejściowo może Pani odczuwać taki dyskomfort - brzuch powiększa się, skóra rozciąga się, ciało potrzebuje czasem czasu do adaptacji. Jeśli dolegliwości będą się utrzymywały ponad tydzień wskazana konsultacja ginekologiczna.