Kłucie w prawym boku pod żebrami w 31 tygodniu ciąży

Dzień dobry, jestem w 31tyg ciąży, odczuwam kłucie w prawym boku pd żebrami,mam lekki zastój w nerce, ale niepokoi mnie od kilku dni ból w prawym biodrze, przy niektórych ruchach, takich jak wstanie z łóżka lub podniesienie nogi czy nawet stąpnięcie w bok, czy to ma związek z nerką? Dodam, mam 26lat, jest to moja pierwsza ciąża, przytyłam w ciąży 10kg jak narazie, ważę 65kg, ale nie sądzę żeby to było przez kilogramy. Pozdrawiam, Paulina.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W celu wyjaśnienia przyczyny dolegliwości wskazana jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza ginekologa.