Kłucie w prawym jajniku i bolesność piersi po stosunku

Witam. Mam pewien problem. Ostatnio miesiaczke mialam 6 wrzesnia. Moj cykl to 30 dni. Kochalam sie z chlopakiem w dni plodne. Mam okres nie regularny. Dokladnie 5 paz. bolal mnie brzuch jak na okres ktorego nie dostalam. 6 paz. dostalam skapego krwawienia. 10 paz. zrobilam test wyszedl negatywny. Moj skapy okres trwal 5 dni i skaczyl sie 11 paz. A dzis rano znów zauwazyłam delikatne brazowe plamki. Moje piersi sa ciezsze, klucie w prawym jajniku ale delikatne.(Mile) Czy to moze byc ciaza ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku występowania nieregularnych cykli określenie dni płodnych jest utrudnione. W celu wykluczenia ciąży należy wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a opisane dolegliwości nie ustąpią konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.