Kłucie w środku brzucha i ból pleców u osoby nerwowej

Jestem osoba nerwową, latwo wpadam w zlosc, ciągle się czymś stresuje. Ostatnio kluje mnie w samym środku brzucha,u gory. Bola mnie tez plecy. To są takie napady. Jak sobie mocno oddychne to przestaje. Czasem tez zaboli w lewym boku. Krótko. Co to jest??:-(

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Bóle o takiej charakterystyce najczęściej mają podłoże nerwowo-mięśniowe.