Kłucie z lewej strony pod żebrem a tabletki Flucofast i Cyclo-Progynova

Witam. Od wczoraj strasznie mnie kłuje z lewej strony pod żebrem i to non stop,nawet jak oddycham. Nie wiem czy to ma zwiazek z tabletkami ktore przyjmuje na grzybice paznokci Flucofast bądz zażywam tabletki Cyclo-Progynova?Proszę o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.