Kłucie z prawej strony brzucha i bóle nerek

Dzien dobry mam pytanie do pani ,mam kłocia z prawej strony brzucha ,i bardzej to klocie wystepuje przy nerce prawej ,bol też promieniuje w okolice jąder ,robiłem badania usg jamy brzusznej i lekarze nic nie stwierdzili robilem tez rożne badania z krwi alat 57 ,aspat 62,ggtp 122, proszę o pomoc

Renata GrzechociĹska

Podwyższone są paramw wątrobowe co może wskazywać na patologię w obrębie wątroby lub dróg żółciowych dlatego proponuję udać się do lekarza .ze względu na ból w okolicach nerki proponuję wykonać badanie ogólne moczu i RTG jamy brzusznej aby wykluczyć kamicę moczową