Kłująca bolesność brzucha u 23-letniej osoby

Mam 23 lata. Tydzien temu w piatek jak sie zchylalem po karton w pracy to poczułem dziwnie kujący ból na dole brzucha ale tylko przez chwile. I po tym jak sie zchyliłem mam uczucie tak jakbym był zdenerwowany chodzi mi o brzuch i uczucie takiej jakby kolki na brzuchu. Mam to już od tygodnia. Byłem u lekarza tutaj w Angli ale on nie zauważył żadnych wypuklen na brzuchu i mówi ze to może byc cos z mięśniami ale jak spinam mięśnie na brzuchu to nie czuje żadnego bólu. Mam prace fizyczna i ćwiczę

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze Pana bez badania brzucha nie jestem w stanie udzielic porady internetowej, faktycznie mogło dojść do "naciągnięcia" mięśnia jak mówił lekarz, jeśli ból nie ustąpi prosze ponownie udac sie do lekarza