Kłująca bolesność po usunięciu woreczka żółciowego

Witam. W sierpniu 2014 roku miałam wycinany woreczek żółciowy. Było wykonane to operacyjnie a nie metodą laparoskopową. Od kilku dni czuję mocne ostre kłócie po prawej stronie blizny ( w dolnej części). Odczuwam to dosyć często zazwyczaj jak się naciągnę, podniosę dziecko czy położę się na prawym boku. Nie będę ukrywać że bardzo mi to przeszkadza. Dodam że mam syna 21 miesięcznego,często go nosiłam i wykonywałam pozostałe prace domowe. Co może być przyczyną tego kłującego bólu? Pozdrawiam

Witam. Operacja zarówno laparoskopowa jak i metodą klasyczną to zawsze operacja. Bóle mogą pochodzić z blizny, ale także mogą być spowodowane kamicą przewodową - złogiem w drogach żółciowych - warto opowiedzieć o tym problemie swojemu chirurgowi oraz zrobić usg

Dr n. med. Marek Rawski

Szanowna Pani - zapraszam na wizytę. Lub do operatora. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Pani wątpliwości - decydujące jest badanie brzucha.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków.