Kłujące bóle brzucha, plamienia - czy to ciąża?

Witam!
Ostatnią miesiączkę miałam 22.03.2010r. Kochałam się z moim mężczyzną 04.04.2010r., moje cykle trwają po 28 dni.10.04.2010r.. dostałam kłucia w jajnikach i brązowych plam, potem w poniedziałek rozbolał mnie brzuch jak na miesiączkę. Dostałam malutkiego krwawienia, które trwało chwilkę i zaraz ponownie brązowe plamy wystąpiły, trwało to 3-4 dni były bardzo skąpe.
Co to może być?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź, ponieważ się martwię, tym bardziej, że wcześniej nie przeżyłam czegoś takiego.
Pozdrawiam serdecznie

Witaminy w ciąży

Lek. Łukasz Kowalski

Witam!
Ostatnią miesiączkę miałam 22.03.2010r. Kochałam się z moim mężczyzną 04.04.2010r., moje cykle trwają po 28 dni.10.04.2010r.. dostałam kłucia w jajnikach i brązowych plam, potem w poniedziałek rozbolał mnie brzuch jak na miesiączkę. Dostałam malutkiego krwawienia, które trwało chwilkę i zaraz ponownie brązowe plamy wystąpiły, trwało to 3-4 dni były bardzo skąpe.
Co to może być?
Bardzo proszę o szybką odpowiedź, ponieważ się martwię, tym bardziej, że wcześniej nie przeżyłam czegoś takiego.
Pozdrawiam serdecznie

Witam!

Rzeczywiście istnieje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, ponieważ do stosunku doszło najprawdopodobniej w okolicy dni płodnych, a opisane dolegliwości mogą pojawić się w takiej sytuacji. By się przekonać proponuję wykonanie testu ciążowego, zgodnie z instrukcją producenta. Przy negatywnym wyniku oraz przy utrzymujących się dolegliwościach proponuję wizytę u ginekologa w celu np. wykluczenia zapalenia przydatków, bądź innych stanów mogących dawać takie dolegliwości (mięśniaki, polipy, nadżerka szyjki macicy)..

Polecam zapoznanie się z artykułem:Wczesne objawy ciąży

Serdecznie pozdrawiam!