Kłujące bóle po lewej stronie jamy brzusznej

Moj maz od dluzszego czasu ma klujace bole po lewej stronie jamy brzusznej. Trwa to od mniej wiecej 3 lat(np miesiac i ustepuje i pojawia sie znowu po kilku miesiacach).Czesto tez po zjedzeniu czegos tlustszego zaraz biegnie do toalety(luzny stolec). Robil usg jamy brzusznej oraz kolonoskopie i wszystko jest w porzadku. Jedynymi nieprawidlowosciami jakie wyszly z badan krwi i moczu sa; monocyty 11(norma to 2-10) GOT Asat 82(norma do 40) Sladowe ilosci krwi w moczu. U urologa tez byl i ok.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań mogą świadczyć o nieprawidłowościach w obrębie wątroby. Wskazana jest wizyta u lekarza celem rozszerzenia diagnostyki.