Kłujące bóle w okolicach trzustki: jak się ich pozbyć?

Witam. Od pewnego czasu miewam kłujace bóle po lewej stronie w okolicach trzustki, a niedawno bolało mnie w lewym boku. Od czasu do czasu kłuje mnie też po prawej stronie, lecz rzadziej. Bóle nie są stałe, nie sa bardzo intensywne, ale czasem dają mi w kość. Niepokoi mnie to. Mam dopiero 20 lat. Dodam też, że jestem bardzo chuda i nie mogę przytyć, a nie jem mało. Często także mam żółty śluz w kale, ale to już mam od dawna. Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Lek. Karolina Dębska

Witam.
Powinna Pani mieć przeprowadzoną diagnostykę w kierunku przewlekłych infekcji przewodu pokarmowego, a także nieswoistych zapaleń jelit oraz innych chorób jelit jak np. celiaklia. Konieczna jest wizyta u gastroenterologa, który zleci potrzebne badania i zaproponuje leczenie.
Pozdrawiam.