Kłujący ból brzucha a ciąża

23 grudnia byłam na usg bo wyszedł mi test pozytywnie i lekarz potwierdził ciąże i zrobił usg do pochwowo wyniku jest tak: pęcherzyk ciążowy 16,4mm pęcherzyk żółtkowy widoczny zarodek nie uwidoczniono !!!! lekarz następny termin mi podał 22 stycznia żeby do niego przyjść !!!! proszę o odpowiedz czy wszystko jest w porządku ?? dodam czasami łapie mnie ból brzucha taki kujący !!!

Aby stwierdzić czy wszystko jest w porządku należy powtórzyć badanie USG- najlepiej to zrobić po 2 tygodniach od poprzedniego. Proszę zastosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.