Kłujący ból brzucha po lewej stronie

Kłujący ból brzucha po lewej stronie.Tydzień temu skończyłem antyb. levoxa(10 dni) i dicrobel retard z powodu zakażenia najądrzy.Pod koniec terapii zacząłem odczuwać kłucie z lewej strony brzucha(5-8cm poniżej żeber).Terapie dokończyłem ale mimo tygodnia wciąż czuję kłujący/pulsujący ból,który trwa czasami parę godzin a nawet dzień,potem może być nawet dzień spokoju,choć mam wzdęcia,gazy i dyskomfort w jelitach,brałem i biorę probiotyk i po antyb. contoloc control,ale objawy nie minęły,co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą świadczyć o nieprawidłowościach w obrębie trzustki czy jelit. Wskazana jest wizyta u lekarza celem ustalenia przyczyny dolegliwości.