Kłujący ból idący od kolan do stóp

Witam serdecznie , od dwóch miesiecy czuje kłujący bol idacy od stop do kolan od wewnetrznej strony , nogi - trwa już to okolo miesiaca , co to może być , czy odpowiednim lekarzem jest ortopeda?

Piotr Pilarski

Na początek warto zgłosić się do lekarza rodzinnego. W kolejnym kroku wizyta u ortopedy jest zasadna. Może to być np zakrzepowe zapalenie żyły oraz rwa kulszowa.

Pozdrawiam.