Kłujący ból lewego sutka

Witam. Od paru dni mam kujacy bol w lewym sutku co moze byc tego przyczyna ? Magda.
ponad rok temu

Witam serdecznie. Niestety nie obędzie się bez wizyty u lekarza - najlepiej ginekologa. Lekarz zbada Panią, wykona USG piersi - sprawdzi, czy nie ma w nich zmian, które mogłyby powodować dolegliwości bólowe - jak łagodne guzki lub mastopatia. Ból może wynikać także nie z przyczyn związanych w tkanką piersi, ale od kręgosłupa lub podrażnienia nerwów międzyżebrowych.W zależności od odkrycia przyczyny lekarz będzie mógł zaproponować Pani odpowiednie leczenie lub inne postępowanie.