Kłujący ból po lewej stronie macicy
Mam kłujący ból po lewej stronie macicy, blisko miednicy. Ból utrzymuje się od miesiąca i jest odczuwalny każdego dnia przez 24h. Bylam u ginekologa trzy razy, ale zostalam odstawiona z kwitkiem. Cytologia II, badanie krwi ok, retroskopia ok, usg ok, nie jest to intensywny bol, ale powoduje duzy dyskomfort. Co to może być, proszę o rade! Ginekolog zasugerowala nerwobóle albo chorobę kregosłupa. Do jakiego lekarza powinnam się wybrać?

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Co to są mięśnie dna miednicy?
Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.
Witam,
wymienione objawy rzeczywiście mogą wynikać z podrażnienia struktur kręgosłupa, które rzutują na organy wewnętrzne. Ból może pochodzić również z niewłaściwego napięcie mięśnia biodrowo lędźwiowego lub jelita grubego, może być również z niewłaściwego napięcia więzadeł macicznych lub źle ustawionej kości krzyżowej. Powyższe domniemania może zbadać doświadczony fizjoterapeuta/terapeuta manualny lub osteopata. Najbliżej Chdzieży wiem, że w Poznaniu jest osteopata Łukasz Czubaszewski ode mnie z polecenia. Pozdrawiam.