Kłujący ból po lewej stronie pod żebrami

Dzień dobry od paru dni mam uczucie pełności żołądka ,i przy głębszym oddechu czuje kłujący ból po lewej stronie pod żebrami ,często mi sie odbija i piecze w przełyku i żołądku,pobolewuje mnie głowa ,i jestem bardzo nerwowa , co mi może dolegac dziękuję za poświecenie mi czasu

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może mieć pani chorobę przewodu pokarmowego np. refluks żołądkowo-przełykowy. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który dokładnie zbada i przeprowadzi proces diagnostyczny.

Pozdrawiam.