Kłujący ból po lewej stronie pod żebrami u 33-latka

Witam Od jakiegoś czasu odczuwam taki kłujący ból trwający chwilę po lewej stronie pod żebrami Ból objawia się w różnych sytuacjach czy to leżę czy idę czasami przy wstawaniu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości to najpewniej nerwobóle. Warto jednak wykluczyć patologie w obrębie jamy brzusznej. Sugeruję zatem konsultację z lekarzem POZ.