Kłujący ból po prawej stronie brzucha w okolicy pępka

Witam, Dziś w nocy poczułam kłujący ból po prawej stronie brzucha, mniej więcej na wysokości pępka. Ból mozna porównać do kolki z tym że boli tylko gdy leże na wznak , gdy chodze czy leże na bokach nie czuję nic kompletnie. Mam 30 lat, czy to może być wyrostek robaczkowy? Wydawalo mi sie że wyrostek to taki ból ze nie można funkcjonowac a ja mormalnie wykonuje czynnosci tylko sprawia mi dyskomfort gdy leże na wznak... Za odpowiedz typu: prosze sie wybrac do gastrologa podziekuje.

to proszę wybrać się do szamana... Trzeba zbadać chorego!!,(nie wiadomo o innych chorobach, czy była cesarka lub inne operacje, jak z defekacją, jak z miesiączkami itp.), Po zbadaniu decyzja czy wykonać usg jamy brzusznej, badania biochemiczne krwi , usg przezpochwowe u ginekologa . Jak wyniki będą ujemne to koloskopia, która wykluczy choroby jelit.