Kłujący ból pod lewym podżebrzem a drganie mięśni

Witam serdecznie, Od pewnego czasu odczuwam kłujący ból pod lewym podżebrzem. Jest on niezależny od jedzenia i pory dnia . Badanie USG robione 2 x jest w normie książkowej, Od dwóch dni w tym miejscu mam drganie mięśni (widoczne gołym okiem) coś na wzór drgania powieki. Jest to bezbolesne ale nieprzyjemne. mam uczucie jakby mieszkał we mnie obcy:-). czy powinnam mieć powody do niepokoju, czy to objaw braku jakiś witamin. Jakie powinnam wykonać jeszcze badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, objawy są niespecyficzne. Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym, który po osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie.