Kłujący ból w brzuchu i biegunki

Od 3 dni mam dziwne objawy dotyczące układu pokarmowego. Oddaję wodniste stolce. Nie uważam tego za typową biegunkę, ponieważ stolec oddaję "w swojej porze" raz dziennie. Nie muszę biec do toalety. Nie zmieniałam diety w ostatnim czasie. Po posiłkach delikatnie kłująco pobolewa mnie kilka chwil brzuch (żołądek?), jednak nie wiem, na ile jest to miarodajny symptom - od jakiegoś czasu cierpię na nerwicę. Co może być przyczyną? Jak sobie pomóc zanim udam się do lekarza? Nie czuję się osłabiona.

Witam.Warto zasięgnąć rady psychoterapeuty który potwierdzi lub wyeliminuje czynniki psychogenne.Proszę też skorzystać z wizyty u lekarza.