Kłujący ból w klatce piersiowej

Podczas obiadu miałam silny kłujący ból w klatce piersiowej,który ustąpił.W nocy sytuacja się powtórzyła,nie mogłam się położyć na lewym boku bo bardzo kłuło w okolicy mostka i do rana odczuwałam ,że mam serce.Wcześniej stwierdzono nie domykającą się komorę ale leków nie brałam.Diagnoza : nie domykająca komora ale wada wrodzona.Przez ostatni rok miałam dość stresujący czas.Czy powinnam pójść do kardiologa?

Witam, sters stresem, ale żadnych dolegliwości związanych z sercem nie można lekceważyć i składać wyłącznie na karb przemęczenia psychicznego.

Proszę niezwłocznie udać się do kardiologa, jak ból będzie Pani doskwierał w nocy lub będzie się Pani czuła źle proszę korzystać z pomocy doraźnej, tym bardziej, że wstepne badania uwidoczniły problem kardiologiczny.

Wskazówki jak radzić sobie ze stresem z pewnością Pani pomogą, napiecia emocjonalne działają negatywnie na każdego i trzeba dążyć do ich rozładowywania. Tym jednak będzie można się zająć, jak wdroży Pani leczenie specjalistyczne u kardiologa, lub lekarz stwierdzi, że objawy te mają naturę psychologiczną.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.