Kłujący ból w lewym boku pod żebrami

od 3 dni dokucza mi klojacy bol w lewym boku pod zebrami bardziej z przodu chociaz przy poruszaniu sie przekrecaniu z boku na bok i gdy chce zaczerpnac glepoko powietrza ustami to nie moge poniewaz boli i kichnac mi nie daje a nosem normalnie moge zaczerpnac powietrza gleboko martwi mnie czy to cos powaznego bylam wczoraj u lekarza to kazala mi przyjsc za dwa tyg jak mnie bedzie bolalo to da mi przeswietlenie a ja chce wiedziec teraz co mi jest a nie za dwa tyg

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza badającego lub zawsze może się Pani udać do innego lekarza. Ciężko jest przez internet diagnozować pacjenta.