Kłujący ból w okolicy lewej strony klatki piersiowej

Odczuwam kujący ból w okolicach lewej strony klatki piersiowe. Ból promieniował do lewej reki rano.Miesiąc temu byłam przeziębioną ciężko było mi oddychać i odczuwałam wyżej opisany ból puls miałam98postanowiłam pojechać do przychodni gdzie zrobiono miEKGktóre budziło wątpliwość zostałam skierowana na pogotowie.wykonano wszystkie badania i powtórzonoEKG kardiolog stwierdził ze nic złego się nie dzieje stwierdził ze zmiany to to taki mój urok ze serce mi inaczej bije. Nadal odczuwam ból co robić

WItam,

Proponuje wykonac badanie RTG kregoslupa piersiowego, w ktorym ewentyalne zmiany rowniez moga byc przyczyna takich klujacych dolegliwosci bolowych.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga