Kłujący ból w pępku - co to może być?

Jestem kobietą, jutro mam 19 urodziny. Od wczoraj mam dziwny, nietypowy ból brzucha, tak jakbym miała tam coś wbite w okolicy pępka. Jak się odginam do tyłu to tak kłuje i jak oddaje mocz to bardzo boli, a jak siedzę to nawet nie i co to może być? Proszę o odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Nasilanie dolegliwości przy oddawaniu moczu sugeruje zakażenie układu moczowego, a ból w okolicy pępka może wskazywać na jego źródło w pęcherzu moczowym lub moczowodach. Jeśli dolegliwości nie ustąpią wskazana wizyta u lekarza rodzinnego lub skorzystać z nocnej pomocy lekarskiej.

Pozdrawiam