Kłujący ból z lewej strony w okolicy pierwszego żebra

Witam, od wczoraj odczuwam kłujący ból z lewej strony w okolicy pierwszego żebra (bliżej mostka). Najbardziej boli w czasie robienia wdechu jak kładę się na lewym boku. Czuję wtedy taki kłujący ból z jednoczesnym uciskiem. Nie mam temperatury, ani żadnych innych objaw, apetyt bez zmian.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Najczęstszą przyczyną takich dolegliwości u ludzi młodych są zaburzenia nerwowo-mięśniowe. Sugeruję konsultację u internisty, który potwierdzi lub odrzuci rozpoznanie.