Kłujący i krótkotrwały ból lewej strony tułowia

od dłuższego czasu odczuwam klujacy lub rwacy ,krotkotrwaly bol lewej strony tz,pod piersią ,nad nia ,gdzies w rece,zaznaczam ze pracuje fizycznie ,codziennie używam odkurzacza,czasami musze go unieść ,przenieść,czy to może być wl od tego,czy to nerwoból ,jak mi powiedział lekarz pierwszego kontaktu nie robiąc zadnych badan

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, nie można wykluczyć, że jest to nerwoból. Proszę skonsultować się z lekarzem, który oceni charakter bólu, umiejscowienie itp. i wskaże dalsze postępowanie. Pozdrawiam.