Kłujący i promieniujący ból serca po usunięciu trzonu macicy

Witam! Trzy dni temu przeszłam operację amputacji trzonu macicy, zaraz po operacji miałam bardzo niskie ciśnienie, które unormowało się w drugiej dobie. Jednak zaraz pojawił się ból (kłucie) w okolicach serca, promieniujący w całym lewym boku serca, czyli szyja, bark, lewa ręka, klatka piersiowa i okolice żeber boli bez przerwy, coraz gorzej. Kłucia są miej więcej w rytmie pulsu. Proszę jak przerwać ten ból, bo rana dokucza już coraz mniej, a ten ból staje się nie do zniesienia.

Witam!
Trudno wskazać jednoznacznie przyczynę dolegliwości i stwierdzić czy może to być konkretne powikłanie pooperacyjne. Proponuję zmierzyć temperaturę ciała i skontaktować się z lekarzem rodzinnym w celu zbadania i wykrycia dolegliwości w klatce piersiowej oraz zlecenia ewentualnych badań lub leków przeciwbólowych. Jeśli dolegliwości są bardzo nasilone proponuję zgłosić się do szpitala. W tej chwili trudno powiedzieć coś więcej. Pozdrawiam serdecznie!