Kłykciny kończyste sromu i wynik badania histopatologicznego

Witam, miałam dwie niewielkie kłykciny kończyste sromu, które zostały usunięte poprzez elektroresekcję zmian. W trakcie zabiegu pobrano próbki do badania histopatologicznego. Wynik badania jest następujący: Opis makroskopowy: bardzo drobne szare fragmenty tkankowe. Rozpoznanie histopatologiczne: srom 1632898 Polypus fibrosus cutis et naevus pigmentosus dermalis verrucosus (utkanie znamienia dochodzi do marginesu głębokiego). Czy mam się obawiać tego wyniku? Wizytę u ginekologa mam dopiero za2tyg

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze moze byc konieczność rozszerzenie diagnostyki. prosze konecznie udac sie do lekarza ginekologa.