Kobiece zakola - co zrobić, aby włosy zaczęły rosnąć?

Witam, jestem kobietą i mam problem z "zakolami" - mam tam maciupkie włoski, które nie chcą rosnąć, nie wypadają mi tylko mam tak od dziecka. W tej chwili mam 28 lat. Bardzo mi to przeszkadza, bo wciąż muszę nosić włosy rozpuszczone - tak to jest widoczne. Niektórzy mnie pytają, czy obcięłam sobie włosy po bokach. :-( Zmieniałam fryzurę, zaczęłam nosić grzywkę - ale i tak gdzieś jak wiatr powieje staje się to widoczne. Co mogłabym z tym zrobić? Suplementy diety stosuję najróżniejsze.

Witam serdecznie!

Przyczyn nadmiernego wypadania włosów może być wiele.
Opis może wskazywać na łysienie androgenowe. Częściej schorzenie to dotyka mężczyzn, jednak kobiety są również zagrożone.
Więcej informacji na temat dolegliwości znajdzie Pani między innymi w załączonym artykule:
http://portal.abczdrowie.pl/lysienie-androgenowe-u-kobiet.

Wskazane jest wykonanie badań podstawowych w celu eliminacji innych przyczyn łysienie oraz wizyta u dermatologa - nie jest konieczne skierowanie.

Pozdrawiam