Kochałam się z chłopakiem bez żadnego zabezpieczenia - czy mogłam zajść w ciąże?

Czy mogłam zajść w ciążę? Kochałam się z chłopakiem bez żadnego zabezpieczenia, a był mój dzień płodny, on nie spuścił się we mnie, ale mogło polecieć trochę tego płynu, który jest wydzielany przed wytryskiem.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie. Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Warto byś wiedziała, że w trakcie pettingu lub stosunku przerywanego także może dojść do zapłodnienia, wówczas gdy nasienie zostanie przeniesione do pochwy, a kobieta jest w trakcie dni płodnych. Długość przeżycia plemników jest różna w zależności od środowiska w jakim się znajdują - od temperatury i pH.

http://parenting.pl/portal/test-ciazowy-1

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl