Kod choroby K81.0 G i K80.20 G

Dobrywieczor. Mam diagnoze K81.0 G , K80.20 G W piatek dowiem sie kiedy termin operacji i jaka metoda.Tylko,wlasnie ....tylko ,ze nie wiem czy zwrocic sie wczesnie do lekarzy domowego,bo mam dziwne "laskotanie " w zoladku,ktore mam takie wrazenie jakby szlo az do gardla i doprowadza mnie do kaszlu.Moze to jest przez ten moj kamien, ktory cos podraznia i dlatego tak sie dzieje. Mieszkam za granica kraju bede wdziedzieczna za odpowiedz ktora zrozumie bez problemow. Dziekuje i pozdrawiam Ewa .

Witam. Opisane objawy jak najbardziej mogą wiązać się z obecnością kamieni w drogach żółciowych. Jeżeli powodują duży dyskomfort proszę zwrócić się do swojego lekarza.