Analiza wyniku badania na boreliozę u młodego mężczyzny

Mam pytanie dotyczace koinfekcji. Chcialbym prosić o krótką informacje o każdej z nich ponieważ cieżko cokolwiek znaleźć oraz o interpretację wyników i co należy z nimi zrobić. Z góry dziękuję. Mikoplazmoza IgM Dodatni 19 NTU/ml IgG Dodatni 47 NTU/ml bartoneloza henselae IgM ujemny henselae IgG dodatni 64 quintana IgM ujemny quintana IgG dodatni 64 jersinioza IgM ujemny IgG dodatni 46

Redakcja abcZdrowie

Na aktualne zakażenie wskazuje wynik w kierunku mikoplazmozy. Badanie należy powtórzyć i wtedy lekarz, który badanie zlecił podejmie decyzję o leczeniu.