Kolana szpotawe a szkoła oficerska

Witam, mam wadę która nazywa się kolana szpotawe. Mam 20 lat. mam kilka pytań 1. czy takie kolana mogą w przyszłości spowodować jakieś powikłania? 2. czy jeśli chciałabym je wyleczyć, to pozostaje mi tylko operacja, czy rehabilitacja też wchodzi w grę? 3. i najważniejsze pytanie, które spędza mi sen z powiek: czy jest szansa na przejście wojskowej komisji lekarskiej ( chce dostać się do szkoły oficerskiej) ewentualnie straży pożarnej? http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74b907f3e8b92786.html

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że powyższa zmiana nie powinna wpływać na przejście komisji wojskowej jeżeli oczywiście nie ma Pan ograniczenia ruchomości. Co do postępowania w tego typu schorzeniach konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ortopedy.