Kołatania serca, niedomykalność mitralna u 30-letniej osoby

Witam. Pisze bo niewiem co dalej robic. Od osmiu lat mam problemy z sercem. Zaslabniecia,kolatania,ucisk i bol za mostkiem. W echo serca sladowa niedomykalnosc mitralna oraz drobne brzeżne zwloknienia platkow mitralnych, Rvot 2,63cm.,cechy wypadania przedniego platka mitralnego. W ekg czestoskurcze zatokowe,bloki, proba wysilkowa ujemna,jedynie meczliwosc i za szybko przyspiesza serce. Event holter-tachykardia zatokowa. Pojedyncze pobudzenia komorowe. Co moge jeszcze zrobic,biore Vivacor 2x6,25

Taki wynik echa serca bez prawidlowy . Prosze skonsultowac sie z kardiologiem , moze rozwazy zmiane leku przeciwarytmicznego , zbadac morfologie i poziom hormonow tarczycy