Kołatania serca u nastolatka

Witam byłem u kardiologa prześwietlenie serca dobre, 4x wykonane ekg dobre, badania tsh cynk krew mocz wszystko ok, a przy wysiłku wystarczy 4 minuty nawet się nie zmęczę a tętno wariuje serce prawie z klatki wyskoczy dopiszę że rzuciłem miesiąć temu papierosy.

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej wynikają z małej tolerancji wysiłku fizycznego, spowodowanej brakiem wytrenowania organizmu oraz paleniem papierosów. Proszę spróbować podejmować regularny wysiłek fizyczny i poprawić kondycję.