Zapytaj lekarza

1 , 0 0 9 , 4 6 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kołatanie i mocne bicie serca przez kilka dni po wysiłku

Witam,mam 43 lata dwa lata temu zaczelo mi mocno kolatac serce robilam rozne badania w tym holter i wszystko ok bralam prpranolol i biore nadal,mam pytanie ;kiedy mam wysilek danego dnia np.posprzatam mieszkanie na drugi dzien mam caly czas mocne bicie serca ktore slysze czuje w gardle,moze to byc wiecej dni ,rbilam niedawno echo i lekarz mowil ze serce jest niespokojne ale nic sie nie dzieje zlego ,nie wiem co to znaczy i co z tym zrobic ,czy taki objaw moze dawac nerwica?
KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Mroczek Stażysta/Rezydent, Warszawa
76 poziom zaufania

Nerwica może dawać tego typu objawy. NAleży kontynuować przyjmowanie propranololu, chyba że lekarz zaleci inaczej.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety