Kołatanie i mocne bicie serca przez kilka dni po wysiłku

Witam,mam 43 lata dwa lata temu zaczelo mi mocno kolatac serce robilam rozne badania w tym holter i wszystko ok bralam prpranolol i biore nadal,mam pytanie ;kiedy mam wysilek danego dnia np.posprzatam mieszkanie na drugi dzien mam caly czas mocne bicie serca ktore slysze czuje w gardle,moze to byc wiecej dni ,rbilam niedawno echo i lekarz mowil ze serce jest niespokojne ale nic sie nie dzieje zlego ,nie wiem co to znaczy i co z tym zrobic ,czy taki objaw moze dawac nerwica?

Magdalena Mroczek

Nerwica może dawać tego typu objawy. NAleży kontynuować przyjmowanie propranololu, chyba że lekarz zaleci inaczej.