Kołatanie i uczucie przeskoków serca przy nerwicy

mam jeszcze pytanie czy normalne jest przy nerwicy kołatanie serca i takie dziwne przeskoki ? badania na serce oczywiście robiłem ekg krew mocz tarczyce i jest wszystko ok domyślam sie ze mam nerwice tak jak już pisałem ale od nie dawna doszły mi przeskoki kołatania i kucie tylko ze częściej kołatania miałem juz i kucie zazwyczaj po kawie.. ale teraz doszły jeszcze przeskoki serca :) gorączkę dalej mam ale zadziej zalezy jak często sie czymś przejmuje...

WItam,

Kolatania serca to dosc czesty somatyczny objaw towarzyszacy zaburzeniom nerwicowym. Mozna rozwazyc przejsciowe wlaczenie niewielkiej dawki beta-blokerow - lekow obnizajacych tetno a przez to zapobiegajacych zglaszanym objawom. Wskazana konsultacja internistyczna.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga