Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kołatanie serca a dieta

Witam czy gdy mam objawy nerwicy typu kołatanie w klatce piersiowej moge np pic alkohol uprawiać sport pic kawę , energy drinki? Nie mam pojęcia co moge a czego nie moge, lekarze mówią ze to nerwica
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Dieta oparta na wymiennikach węglowodanowych

Obejrzyj film i dowiedz się, na czym polega dieta oparta na wymiennikach węglowodanowych. Na ten temat wypowiada się ekspert - diabetolog dr Agnieszka Tiuryn-Petrulewicz.

Witam Panią,

Może Pani robić wszystkie wymienione rzeczy. Objawy wzrostu tętna przy uprawianiu sportu będą jedynie przypominać "kołatatnie serca" związane z objawami lekowymi, jednak nie mają rzadnego szkodliwego wpływu na organizm. Może Pani także pić kawę, energy drinki i alkohol. Jednak działanie tych substancji może powodować nasilenie niepokoju, zatem nie należy z nimi "przesadzać".

Pozdrawiam!

Specjalistka w dziedzinie psychiatrii, seksuolog oraz psychoterapeuta. Posiada uprawnienia Fellow of the European Board of Sexual Medicine nadane przez Europejskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej ESSM. Związana z Instytutem Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.
umów wizytę 0

Dzień dobry! Wymienione przez Panią produkty nie są najlepszym rozwiązaniem. Energy drinki mają szkodliwy wpływ na organizm i mogą nasilać objawy. Jeśli chodzi o kawę i alkohol - może je Pani spożywać, ale z umiarem. Pozdrawiam, Katarzyna Wawrzyniak k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety