Kołatanie serca a drżenie rąk i ucisk w żołądku

Od 3lat zmagam się z okropnymi dolegliwościami kolotania serca i szybkie bicie przy tym drżenie rąk ucisk na żołądku i na sercu jakieś ciepło prze ze mnie przepływa odczuwam dziwne ciśnienie w głowie a potem uczucie jakbym miała zemdlec nie potrafię złapać powietrza ekg usg tarczycy brzucha gaskostropia morfologia wszystkie wyniki dobre dodam że palę papierosy jem dużo ale rzadko mam wrażenie że objawy nasilają się przed miesiączka i bardzo złe znoszę ciepło i wysiłek fizyczny

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego, obejrzenia wszystkich już wykonanych badań ciężko jest coś więcej powiedzieć. Być może warto byłoby wykonać badanie 24- godzinnego monitorowania EKG metodą Holtera. Proponuję udać się do kardiologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.