Kołatanie serca - co oznacza, czy jest groźne?

Mam 35 lat, 170 cm wzrostu, 58 kg nie palę papierosów, nie piję kawy i nie piję alkoholu. Od pewnego czasu mam kołatania serca, takie nieregularne bicia. Ostatnio te kołatania się nasiliły, występują częściej i są dużo bardziej dolegliwe, mam uczucie jakby brakowało mi powietrza. Czuję się dużo bardziej osłabiona i mam niesamowite bóle głowy, zwłaszcza tylna część głowy. Ponadto mam bóle ramion i takie uczucie omdlenia rąk w okolicach łokci. Podczas występowania kołatań mam uczucie, że krew podchodzi mi do góry i najczęściej robię się czerwona na szyi, czasem na twarzy. Kilka razy wystąpiło kłucie i ścisk w klatce piersiowej. Bardzo proszę o poradę, co oznaczają takie objawy, czy są groźne i co robić w takim przypadku?
35 LAT ponad rok temu

Witam,

opis wskazuje na występowanie u Pani zaburzeń rytmu serca. Nie wszystkie są równie niebezpieczne. Konieczna jest jednak diagnostyka w celu określenia zaburzeń rytmu oraz odpowiedniego postępowania. Kluczowym będzie zapewne wynik 24-godzinnej rejestracji elektrycznej czynności serca aparatem Holtera.
Pozdrawiam