Kołatanie serca, częstoskurcze nadkomorowe i ból w klatce piersiowej

Mam problemy z sercem (przeskakiwanie, kołatanie, częstoskurcze nadkomorowe). Pół roku temu zrobiłem EKG, Holtera, test wysiłkowy, gastroskopię. Wszystko wyszło w porządku, jednak lekarze zasugerowali problem z kwasem żołądkowym. Problemy wróciły i nasiliły się - bóle w klatce piersiowej i częste pobudzenia nadkomorowe. Czy jest możliwe, aby stało się coś z sercem w przeciągu pół roku? Co powinienem zrobić? Pozdrawiam serdecznie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy jak najbardziej mogą wskazywać na choroby układu krążenia. Nawet jeśli pół roku wcześniej wyniki wszystkich badań były prawidłowe. Sugeruję zatem ponowną konsultację kardiologiczną.