Kołatanie serca, duszności, drżenie rąk, nerwobóle i nadmierne pocenie

Witam! Mam 19 lat i od ponad roku przez moje ciało przechodzą różne bóle i dolegliwości. Mam na myśli: kołatanie serca, duszności, drżenie rąk, nadmierne pocenie, nerwobóle, ściskanie w gardle, bezsenność. Do tego dochodzą ataki paniki i uczucie mdlenia co strasznie utrudnia życie. Czy to może być nerwica? Byłam u kardiologa, który stwierdził że mam podwyższony puls ale z sercem jest wszystko w porządku. Poza tym robiłam podstawowe badania i też wyszły dobrze. Mam już tego dość. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie. Z opisu, który Pani umieściła wynika, że mogą być to zaburzenia nerwicowe. Wiek w którym Pani teraz jest to najczęściej czas w którym w życiu wiele się zmienia i niesie to za sobą wiele stresu i niepokoju ale aby mieć pewność zachęcam do umówienia się na konsultację z psychologiem. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza