Kołatanie serca i ból lewej ręki i części żuchwy

Witam. Mam 21 lat. w nocy dostałam strasznego kołatania, bicia serca. DO tego zaczęła boleć mnie lewa ręka i lewa część żuchwy. Kołatanie przeszło nad ranem, natomiast ręka boli dalej. Czy przyspieszone bicie serca miało wpływ na ból ręki? Dodam, że wciąż odczuwam ból w okolicy serca.

Witam! Ból w okolicy przedsercowej promieniujący do żuchwy i lewej ręki może wiązać się z niedokrwieniem mięśnia sercowego. Powinna Pani zgłosić się do lekarza POZ który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.