Kołatanie serca i duszności po przebywaniu na słońcu

po przeybwaniu na słońcu cierpie na dolegliwosci zaczelam slabo sie czuc i dokuczlo mi bicie sercaNastepnego dnia pojawil sie bol lewgo zebra i boku ktory trwal caly tydzien.zrobilam podtawowe badania wyszla lekka anemia. serce nadal bije nie szybko ale glosno czuje pulsowanie w calym ciele.trafilam na sor do szpitala tam porobili badania i stwierdzili ze moze byc to zapalenie zoladka mija trzeci tydzien bice serca nadal sie utrzymuje przy czym jest osrty kszel bol gardlai stan podgoraczkowy

Radzę z tym problemem udać się do kardiologa (głównie z powodu kołatania serca). Może konieczne okażą się badania dodatkowe jak np. Holter serca. O wszystkim zadecyduje kardiolog po bezpośrednim badaniu. Co do bólu gardła, kaszlu i stanu podgorączkowego być może to jakaś infekcja i w tej sprawie należy udać się do swojego lekarza rodzinnego.