Kołatanie serca i nierówna akcja serca

witam od dłuższego czasu mam kołatania serca jest to dosyć dziwne uczucie serce raz zwalnia, dziwnie przeskakuje, a pózniej przyspiesza. W tamtym roku miałam zakładanego holtera który nic niepokojącego nie zapisał jedynie małe przyspieszenie akcji serca. Za każdym razem jestem na pogotowiu bo się boje że coś mi się stanie mam robione ekg na którym nic niepokojącego się nie dzieje czasem jedynie puls sięga ponad 100 uderzeń. Nie wiem gdzie już szukać pomocy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy rzeczywiście mogą wskazywać na zaburzenia rytmu. Wskazane jest powtórne wykonanie badania Holter EKG. Sugeruję zatem, by skonsultowała się Pani ze specjalistą kardiologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem.