Kołatanie serca i nierówne bicie serca

witam mam 25 lat ostatnio poczułam ze dziwnie bije mi serce kołota czasem kuje robi mi sie duszno boli mnie w klatce piersiowej wiec zaczęłam sobie sprawdzać ciśnienie wraz z pulsem zobaczyłam że puls mam zazwyczaj 96,100 i więcej siedząc 1,5 godziny w stanie spokojnym siega mi nawet do 131 wtedy zle sie czuje jak bym biegła do tego mam słabe cisniene bo 84/60 abo 103/54 ,/79/63 do tego zawsze wyskoki puls boli mnie głowa i boli prawe oko co to moze znaczyc ?

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania
lekarskiego i wykonania podstawowych badań.
Przyczyną Pani dolegliwości może być zarówno stres,
jak też poważne schorzenia.
Konieczna jest wizyta u kardiologa w celu postawienia diagnozy
i wdrożenia odpowiedniego leczenia.
Pozdrawiam serdecznie

Proszę skonsultować sprawę z kardiologiem. Jeżeli wyniki badań kardio nie przyniosą wiedzy o źródle trudnosci, polecam udać się na konsultację z psychologiem. Podobne objawy mogą pojawiać się w wielu zaburzeniach na tle nerwicowym - warto to sprawdzić. Pozdrawiam