Kołatanie serca i uczucie wzdęcia brzucha

od pol roku borykam sie z ciaglym kolataniem serca wtedy tez mam wysoki puls bardziej odczuwam kolatanie po posilku strasznie sie boje bo nie mam pojecia co mi jest od 2-lat przyjmuje takze tabletki losartan 50mg na cisnienie poniewaz stwierdzono u mnie podniesione cisnienie krwi .... ostatnimi czasy dolega mi takze zaladek po zjedzeniu mam wzdecia czuje sie jak bym zjadla 5 porcji a nie tylko jedna ponadtto robilam badania kalu i wyszly pozytywnie na bakterie pirohektor czy cos takiego b

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Uczucie kołatania serca wskazuje na konieczność dokładniejszej diagnostyki pod kątem nadczynności tarczycy, zaburzeń rytmu, itd. Opisane uczucie wzdęcia może być wynikiem zakażenia H. pylori. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.