Kołatanie serca i zawroty głowy u 27-latki

Witam mam 27 lat. Dzisiaj moze jakies 2 godziny po śniadaniu w pracy zaczeło mi gwałtownie kołać serce do tego towarzyszył mi problem z oddychaniem i silne zawroty głowy ze prawie upadłem ale po 2 minutach wszystko przeszło póżniej tylko odczucie zmeczenia do konca dnia, jaka moze byc przyczyna tych dolegliwosci dziekuje

Piotr Pilarski

Witam,

sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Konieczne będzie zbadanie Pani oraz wykonanie EKG.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyną mogą być zaburzenia rytmu. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu, wykonaniu EKG będzie można coś więcej powiedzieć.